کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل Good 1 Inverter 13000


کولر گازی با قدرت سرمایش و گرمایش 13000Btu/h /طراحی سه وجهی به منظور گردش هوای بیشتر/تا 60% صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از کمپرسور اینورتر/مجهز به سیستم Single User Mode و 2Step Cooling به منظور صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی/تصفیه کامل هوا با استفاده از سیستم Virus Doctor و فیلتر سه لایه/Easy Filter به منظور سهولت در تمیز کردن فیلتر ها /محافظ کمپرسور و برد الکترونیکی در برابر نوسانات برق از طریق سیستم Triple Protector /قابلت کارکرد تا دمای 46 درجه سانتی گراد در مناطق معتدل

قیمت : ناموجود

کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل Good 1 Inverter

کولرهای اینورتر سامسونگ بهترین همراه در تابستان و زمستان

در كولر گازی اينورتر به دليل استفاده از كمپرسور دور متغير، نيازي به خاموش و روشن شدن كمپرسور جهت حفظ دما نيست و به اين ترتيب مصرف برق كولر گازی اينورتر از مصرف برق كولر گازی معمولي كمتر می باشد. (در هنگام استارت كمپرسور برق زيادی مصرف می گردد). در كولر گازی اینورتر سرعت رسیدن به دمای مورد نظر بالاتر از كولر گازی معمولی می باشد.

تا 60% کاهش مصرف انرژی با Smart Inverter

تکنولوژی اینورتر هوشمند سامسونگ با ثابت نگه داشتن دمای ایده آل بدون خاموش و روشن شدن های متداوم کمپرسور باعث ایجاد صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. علاوه بر این، کولرهای گازی سامسونگ باعث صرفه جویی در هزینه ها حتی زمانی که دستگاه خاموش است می شود. کولرهای گازی اینورتر سامسونگ حتی وقتی خاموش است، تنها 0.8 وات انرژی مصرف می کند که منجر به 90% صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به مدل های دیگر که 8 وات انرژِ مصرف می کنند، می گردد. تکنولوژی اینورتر هوشمند کمک می کند از دمای هوای مطلوب به مدت طولانی برخوردار باشید و در عین حال حداقل انرژی را نیز به مصرف می رساند.

طراحی سه وجهی، طراحی برای سرمایش قدرتمندتر

کولر گازی سامسونگ از اساس با این هدف طراحی شد که کارایی منحصر به فرد داشته باشد. طراحی سه گوش منحصر به فرد آن از ورودی هوای عریض تری برخوردار است، بنابراین امکان مکش هوای بیشتری وجود دارد. عرض افزایش یافته و زاویه خروجی هوا پره های کاملاً v-شکل و یک فن بزرگتر همه و همه این اطمینان را ایجاد می کنند که هوا سریعتر، بیشتر و گسترده تر خنک شده و به سمت شما دمیده شود.

- سرمایش سریعتر و طولانی تر و وسیع تر با طراحی سه وجهی

- پرتاب قدرتمند هوا تا 14 متر

- باز شدن دریچه ها بصورت عمودی به منظور جریان بهتر هوا حتی در حالت گرمایش