کولر گازی سرد و گرم سامسونگ مدل 19000 Better


کولر گازی دوتکه با ظرفیت سرمایش و گرمایش 19000BTU/h / طراحی سه وجهی به منظور ایجاد گردش هوای بیشتر (مکش و دهش هوای بیشتر)/ پرتاب باد تا 14 متر / مجهز به نمایشگر/ سیستم سرمایش سریع / طراحی بدنه پانل از کریستال براق / حرکت اتومات دریچه های پرتاب هوا بصورت چپ / راست و بالا پائین / تصفیه کامل هوا از طریق Virus Doctor و فیلتر سه لایه / صرفه جویی در مصرف انرژی Single User Mode و Step Cooling 2 / فیلتر (Easy Filter) به منظور سهولت در تمییز کردن فیلتر ها / تصفیه هوا از طریق فیلتر های سه لایه / محافظ کمپرسور و برد الکترونیکی در برابر نوسانات برق از طریق سیستم +Triple Protector / روکش محافظ فین ها / کمپرسور UTR و قابلیت کار کرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد

قیمت : ناموجود

کولرگازی سرد و گرم سامسونگ مدل AR19KPSD سه‌ وجهی BETTER

مشخصات کلی :  اسپلیت سرمایش و گرمایش با ظرفیت 19000BTU/h رتبه مصرف انرژی  B 
 کمپرسور UTR و قابلیت کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی گراد
ابعاد پنل داخلی : ارتفاع 294 میلیمتر  عرض 1063 میلیمتر عمق 317 میلی متر
سایر مشخصات :  طراحی سه وجهی به منظور ایجاد گردش هوای بیشتر (مکش و دهش هوای بیشتر)  پرتاب باد تا 14 متر   مجهز به نمایشگر   سیستم سرمایش سریع   طراحی بدنه پانل از کریستال براق  حرکت اتومات دریچه های پرتاب هوا بصورت چپ / راست و بالا پائین   تصفیه کامل هوا از طریق Virus Doctor و فیلتر سه لایه   صرفه جویی در مصرف انرژی Single User Mode و Step Cooling 2   فیلتر (Easy Filter) به منظور سهولت در تمییز کردن فیلتر ها   تصفیه هوا از طریق فیلتر های سه لایه   محافظ کمپرسور و برد الکترونیکی در برابر نوسانات برق از طریق سیستم +Triple Protector   روکش محافظ فین ها 
اقلام همراه : ۵ متر لوله رایگان  ریموت کنترل  دفترچه راهنما ی فارسی

۱۸                                                                  ماه ضمانت قطعات فنی و ۵ سال ضمانت تعویض کمپرسور

                                                                                       تلفن مشاوره  فروش و قیمت : ۰۲۱۳۳۵۰۲۹۵۷

 

کولر گازی اسپلیت سامسونگ مدل بتر Better

طراحی سه وجهی، طراحی برای سرمایش قدرتمندتر

کولر گازی سامسونگ از اساس با این هدف طراحی شد که کارایی منحصر به فرد داشته باشد. طراحی سه گوش منحصر به فرد آن از ورودی هوای عریض تری برخوردار است، بنابراین امکان مکش هوای بیشتری وجود دارد. عرض افزایش یافته و زاویه خروجی هوا پره های کاملاً v-شکل و یک فن بزرگتر همه و همه این اطمینان را ایجاد می کنند که هوا سریعتر، بیشتر و گسترده تر خنک شده و به سمت شما دمیده شود.

- سرمایش سریعتر و طولانی تر و وسیع تر با طراحی سه وجهی

- پرتاب قدرتمند هوا تا 14 متر

- باز شدن دریچه ها بصورت عمودی به منظور جریان بهتر هوا حتی در حالت گرمایش

Easy Filter به منظور سهولت در تمیز کردن فیلترها

تصفیه کامل هوا از طریق Virus doctor و فیلتر سه لایه

بر خلاف فیلترهای رایج که اغلب دسترسی به آنها دشوار است، فیلتر Easy کولر گازی سامسونگ در بیرون از بدنه اصلی و بر روی دستگاه واقع شده است. بنابراین به راحتی می توان آن را بیرون آورد، تمیز کرد و سپس به محل مربوطه بازگرداند، بدون اینکه نیازی به باز کردن یکی از قاب های بدنه یا دردسر چندان زیادی برای بیرون کشیدن آن وجود داشته باشد. پوشش آنتی باکتریال آن گرد و خاک، آلاینده های خطرناک هوا و مواد حساسیت زا را فیلتر می کند.

قابلیت Virus Doctor به همراه فیلتر Easy آن گرد و خاک، آلاینده های خطرناک هوا و مواد حساسیت زا و همین طور انواع باکتری ها و ویروس ها شامل آنفلوانزای نوع A و کرونا ویروس ها را از بین می برد، بنابراین هوایی که استنشاق می کنید را تمیز و سالم نگه می دارد.

مزیت های دکتر ویروس Doctor Virus (S-Plasma Ion):

- از بین بردن ویروس و باکتری

- از بین بردن عناصر آلرژی زا

- خنثی کردن رادیکال های اکسیژن اکتیو و تبدیل آن به بخار آب